Elektryk (Absolwent)

Dla naszego klienta - jednej z wiodących, międzynarodowych firm z branży elektrycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. EA/177/17

Najważniejsze obowiązki:

prace elektryczne,
prace związane z montażem rozdzielnic elektrycznych,
przeprowadzanie testów.

Wymagania:

wykształcenie elektryczne,
umiejętność odczytywania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych,
zdolności manualne oraz dokładność,
gotowość do pracy w systemie jednozmianowym – w godzinach 6-14,
sumienność oraz chęci do pracy.

Mile widziane:

aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
prawo jazdy kat. B,
doświadczenie w pracy lub odbyte praktyki na stanowisku Elektryka, Elektromontera.

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
udział w tworzeniu nowej linii produkcyjnej na terenie zakładu,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017